Хмельницька обл., смт.Віньківці, вул Б. Хмельницького 34/1
+38 (067) 92-888-15, +38 (067) 383-11-84
tekna-ukraina@ukr.net      viber: +38 (067) 383-11-84

Вібростіл

Наша компанія пропонує комплексні рішення стрічкових і вібраційних завантажувально-транспортувальних систем чіпів

Skorpion 160 SD

призначена для подрібнення гілля дерев та стовбурів з діаметром 160 мм

Skorpion 250 SDT/G ( з гусеничною подачею)

призначена для подрібнення гілок і сучків діаметром до 250мм

Корчувальник для викорчовування пеньків

ідеально підходить для будь-яких дорожніх умов, таких як уздовж доріг, в парках, лісових масивах і т.д.

Skorpion 650 EB

стаціонарна барабана дробарка призначена для подрібнення зрізів з пласкою поверхнею, круглих стовбурів, різних видів відходів, меблів та лісопильних відходів шириною 650 мм і 200 мм у висоту.
Вібростіл

Наша компанія пропонує комплексні рішення стрічкових і вібраційних завантажувально-транспортувальних систем для тріски.

Професійні конструктори підготують для замовника проект механізмів для подрібнення з транспортними системами, відповідно до відходів і просторових умов.

Вібростіл призначений для співпраці з вібраційними і стрічковими конвеєрами і використовується для зберігання великої кількості вхідного матеріалу, наприклад, завантаженого фронтальним навантажувачем або вилковим навантажувачем. Стіл складається з металевої коробки, поєднаної пружинними елементами з несучою рамою і приводом. Вібраційний стіл приводиться в дію електродвигуном, через позасередовищну систему, яка характеризується низьким енергоспоживанням, у зв'язку з резонансною системою роботи конвеєра. У залежності від місцевих умов, стіл встановлюється на фундамент на якому розміщується несуча рама. Матеріал з вібраційного столу за рахунок поштовхів рівномірно подається на вібраційний або стрічковий конвеєр. Синхронізація роботи вібростолу і стрічкового або вібраційного конвеєра дозволяє безперервну подачу сировини до дробарки. Ми пропонуємо завантажувальні вібростоли з розмірами 2x3 3x3 м, 4х3 м 5х3 м з двигунами потужністю від 5,5 кВт до 11 кВт

Розробка сайту:  uaBiznes.info